AB IPBox PRISMCUBE RUBY

AB IPBox PRISMCUBE RUBY

Bežná cena:
€ 69,00
Aktuálna cena:
€ 33,00
Dražba sa skončila
  • od

Popis:

AB IPBox PRISMCUBE RUBY má veľmi kompaktný a štíhly dizajn s nízkou hmotnosťou, jednoduchou inštaláciou 2.5″ HDD a zabudovanou Wi-Fi.

Platforma XBMC je používaná pre multimediálne centrum alebo v produktoch pre zábavu a v herných konzolách. Je podporovaná rôznymi skupinami nezávislých vývojárov z celého sveta. AB IPBox PRISMCUBE RUBY poskytuje široké možnosti zábavy a ponúka lepší pôžitok pri sledovaní televízie s platformou XBMC.

Hlavnou výhodou satelitného HD prijímača a platformy XBMC je možnosť jednoduchej inštalácie tzv. ADD-ONov a ďalších rošírení ako napr. facebook, youtube, picassa, flickr, ted a množstvo iných.

Prijímač dodávame s najnovším FW, nahratým zoznamom staníc Skylink a pripravenou čítačkou kariet pre čítanie kariet Skylink (okrem Standard HD) a UPC.

Ide o rozbalený tento tovar, ktorý bol pravdepodobne používaný. Takýto tovar má strhnuté ochranné fólie a nemusí mať kompletné príslušenstvo, ktoré je dodávané s spolu novým produtom. Väčšinou ide o reklamovaný tovar, výstavný model alebo tovar po oprave. Pri prijímačoch je k boxu vždy dodávané diaľkové ovládanie. Pokiaľ chcete vedieť viac informácií ohľadom stavu konkrétneho tovaru, viac informácií zistíte na telefónnom čisle +421 38 5362 612. Ak je do dražby zaradený nový alebo neporušený tovar, je táto informácia vždy uvedená v sekcii popis.