VU+ SOLO 4K biely

VU+ SOLO 4K biely

Bežná cena:
€ 499,00
Aktuálna cena:
€ 485,00
Dražba sa skončila
  • od

Popis:

Prvý satelitný UHD prijímač s plnou podporu rozlíšenia 4K, označovaného aj ako 2160p alebo Ultra HD.

Srdcom prijímača je dvojjadrový procesor ARM Dual Core 1,5 GHz s výkonnou RAM pamätou 2GB a s dostaočne velkou Flash pamätou 4GB pre neobmedzené množstvo pluginov.

3,5″ TFT LCD displej s 262 000 farbami – 18 bit je na prednej strane a pod odklopným krytom sa nachádzajú dve UNI čítačky kariet a jeden CI slot

Dva vstavané satelitné tunery DVB-S2 typu FBC (Full band Capture) s podporou až 6 virtuánych tunerov, slot pre tretí tuner ostáva volný ( možnosť inštalácie DUAL DVB-S2, Combo DVB-T2/C.

VU+ SOLO 4K – Ultra HD přichází
http://www.parabola.cz/clanky/5694/vu-plus-solo-4k-ultra-hd-prichazi/

Otestovali sme VU+ Solo 4K, prvý satelitný prijímač s podporou príjmu Ultra HD programov
http://www.satelitnatv.sk/2015/11/otestovali-sme-vu-solo-4k-prvy-satelitny-prijimac-s-podporou-prijmu-ultra-hd-programov-video/

Vu+ SOLO 4K: špičkový linuxový Ultra HD přijímač s barevným displejem i integrovanou Wi-Fi
http://www.digizone.cz/clanky/vu-solo-4k-spickovy-linuxovy-ultra-hd-prijimac-s-barevnym-displejem-i-integrovanou-wifi/

Vu+ SOLO 4K
http://www.pcrevue.sk/a/VU–SOLO-4K

Ide o rozbalený tento tovar, ktorý bol pravdepodobne používaný. Takýto tovar má strhnuté ochranné fólie a nemusí mať kompletné príslušenstvo, ktoré je dodávané s spolu novým produtom. Väčšinou ide o reklamovaný tovar, výstavný model alebo tovar po oprave. Pri prijímačoch je k boxu vždy dodávané diaľkové ovládanie. Pokiaľ chcete vedieť viac informácií ohľadom stavu konkrétneho tovaru, viac informácií zistíte na telefónnom čisle +421 38 5362 612. Ak je do dražby zaradený nový alebo neporušený tovar, je táto informácia vždy uvedená v sekcii popis.